Profile

Join date: Apr 23, 2022

About

Tyson Fury - Dillian Whyte. Tommy Fury - Daniel Bociański. Gdzie oglądać? Czy będzie walka w internecie? (stream online)

Największym wydarzeniem sobotniej (23 kwietnia) gali w Londynie będzie starcie Tyson Fury - Dillian Whyte. To jednak nie wszystko. Niespodziankę będzie chciał sprawić Polak w walce Tommy Fury - Daniel Bociański.📺LIVE📱👉 Tommy Fury Daniel Bocianski LIVE


📺LIVE📱👉 Tommy Fury Daniel Bocianski LIVE

Gdzie oglądać transmisję?

Już dzisiaj (23 kwietnia) pochodzący z Nowego Sącza bokser Daniel Bociański skrzyżuje rękawice na słynnym stadionie Wembley. Gala w Londynie rozpocznie się o godz. 19:00. Pojedynek Polaka zaplanowana jest jako 3 w karcie walk wieczoru. Największym wydarzeniem będzie starcie Tyson Fury – Dillian Whyte (Mistrzostwo świata WBC w wadze ciężkiej). Niespodziankę będzie chciał sprawić Polak w walce Tommy Fury – Daniel Bociański. – Będą grzmoty – poinformował na FB trener Daniela, Jerzy Galara Gdzie oglądać transmisję?


Czytaj również: Marzenia są po to, aby je spełniać! WSB-NLU wspierać młodych zawodników UKS “Evan” Nowy Sącz


Bociański stoczy 12 zawodową potyczkę w karierze. Jak dotąd 10 wygrał. Tylko raz schodził z ringu pokonany. Walką wieczoru londyńskiej gali będzie potyczka Tysona Fury’ego i Dilliana Whyte’a o mistrzostwo świata WBC w wadze ciężkiej. Gala będzie transmitowana przez serwis streamingowy Viaplay.


Tyson Fury - Dillian Whyte. Tommy Fury - Daniel Bociański. Gdzie oglądać galę w Londynie? O której walka o pas wagi ciężkiej WBC? Tyson Fury (30-0-1, 22 KO) - Dillian Whyte (30-2, 19 KO) to walka, na którą czeka cały świat boksu. Brytyjczycy zmierzą się o pas wagi ciężkiej federacji WBC. Emocji dodaje fakt, iż "Król Cyganów" zapowiada, że to będzie jego ostatnie starcie w karierze.

Na gali w Londynie wystąpi również Polak, który się zmierzy z innym pięściarzem z klanu "Fury". Tommy Fury (7-0, 4 KO) - Daniel Bociański (10-1, 2 KO) to jedna z walk, które poprzedzą starcie o pas wagi ciężkiej. Gala odbędzie się w sobotę, 23 kwietnia. Wydarzenia z Wembley nie pokaże żadna polska telewizja. Będzie jednak ono dostępne poprzez platformę ViaPlay.


Na gali w Londynie wystąpi również Polak, który się zmierzy z innym pięściarzem z klanu “Fury”. Tommy Fury (7-0, 4 KO) – Daniel Bociański (10-1, 2 KO) to jedna z walk, które poprzedzą starcie o pas wagi ciężkiej. Gala odbędzie się w sobotę, 23 kwietnia. Wydarzenia z Wembley nie pokaże żadna polska telewizja. Będzie jednak ono dostępne poprzez platformę ViaPlay.


Walki Tyson Fury – Dillian Whyte oraz Tommy Fury – Daniel Bociański można oglądać na żywo w internecie. Dostęp do tych rozgrywek zapewnia platforma streamingowa ViaPlay. Miesięczny dostęp do usługi kosztuje 34 zł. Transmisje można oglądać między innymi na urządzeniach przenośnych, komputerach, konsolach i telewizorach smart.


Karta walk gali Wemb

Oglądaj Tommy Fury - Daniel Bociański w ramach kategorii Gala Boksu, które odbędzie się w dniu 23.04.2022. Sprawdź gdzie oglądać transmisję online na żywo i w TV, a także live stream za darmo Tommy Fury - Daniel Bociański. Początek transmisji z wydarzenia o godzinie 23:15.Tommy Fury - Daniel Bociański. Gdzie oglądać?Transmisja online Tommy Fury - Daniel Bociański będzie oferowana przez serwisy streamingowe Viaplay PL .Tommy Fury - Daniel Bociański. Gdzie transmisja?Transmisja Tommy Fury - Daniel Bociański na żywo i online będzie dostępna na kanałach telewizyjnych i serwisach internetowych:Viaplay PL.

Gdzie znaleźć stream online Tyson Fury - Dillian Whyte oraz Tommy Fury - Daniel Bociański? Gala w Londynie w internecie


Walki Tyson Fury - Dillian Whyte oraz Tommy Fury - Daniel Bociański można oglądać na żywo w internecie. Dostęp do tych rozgrywek zapewnia platforma streamingowa ViaPlay. Miesięczny dostęp do usługi kosztuje 34 zł. Transmisje można oglądać między innymi na urządzeniach przenośnych, komputerach, konsolach i telewizorach smart.


Karta walk gali Wembley w Londynie, 23 kwietnia:

Tyson Fury - Dillian Whyte

Anthony Cacace - Jonathan Romero

Tommy Fury - Daniel Bociański

Isaac Lowe - Nick Ball

David Adeleye - Chris Healey

Kurt Walker - Stefan Nicolae

Karol Itauma - Michał Ciach

Royston Barney-Smith - Jahfieus Faure


Początek gali Tyson Fury - Dillian Whyte: 19:00 (walka wieczoru powinna rozpocząć się ok. 23:00 polskiego czasu). Transmisja TV: brak. Stream online: ViaPlay. Relacja na żywo: WP SportoweFakty